• Telefon : 0 (554) 193 6424

Doğum Günü Partileri

Her yaştaki çocuğumuz için, hayalini kurduğu doğum gününü Curcuna’da kutlamaya ne dersiniz?

Üstelik çocuğunuzun istediği temayla süslenmiş geniş ve ferah mekanımızda; konfeti, animasyon, oyun, sürpriz hediye, dans, müzik ve barcovizyon show seçenekleri eşliğinde dopdolu 2 saat. Hafta içi ya da hafta sonu Curcuna’da yada sizin belirlediğiniz bir mekanda istediğiniz konsepte uygun profesyonel kadromuzla hizmetinizdeyiz.

Çocuklarımız Animatörümüz eşliğinde oyunlar oynayıp şarkılar söyleyecekler, mini diskomuzda diledikleri müziklerle dans edecekler. Eğlenceden yorgun düştüklerinde küçük bir ara verip onlar için mutfağımızda özenle hazırladığımız yemeklerini yerken, seçilen temaya uygun süslenen köşemizde arkadaşlarıyla birlikte olmanın keyfini çıkaracaklar. Doğum günü çocuğumuz konfeti yağmuru altında pastasındaki mumları üflerken siz büyüklerde çocuklarınızın bu anına ortak olup onları rahatlıkla izleyebileceksiniz.

Dilerseniz çocuklarınızın animatörümüz eşliğinde oynadığı oyunlara sizler de katılarak sizin için keyifli, çocuğunuz için unutulmaz paylaşımlar yaşayabilirsiniz. Veya çocuklarınızın oyunlarını karşıdan izlerken sizler için hazırlamış olduğumuz birbirinden leziz tatlarla misafirlerinizi nezih bir ortamda ağırlamanın keyfini çıkarabilirsiniz.